Czerwiec 2019 - Szkoła Podstawowa w Koźlinach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur ad elit.
Morbi tincidunt libero ac ante accumsan.
Przejdź do treści

Menu główne:

Czerwiec 2019

Wydarzenia
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH - 21.06.2019 r.

Dnia 21.06.2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 dla oddziałów przedszkolnych "U", "M" i "O". Na uroczystości obecni byli również rodzice naszych Maluchów. Wszystkie przedszkolaki chetnie popisywały się swoimi umiejętnościami i zdolnościami artystycznymi. Pojawiły sie barwne tańce, recytacje, piosenki i podziękowania. Po części artystycznej rozdano dzieciom nagrody i dyplomy, a następnie wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji :)
Beata Karcz

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 - 19.06.2019 r.

"ABY DO CZEGOŚ DOJŚĆ,
TRZEBA WYRUSZYĆ W DROGĘ "
Dzień 19 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie tego dnia przyszli, aby odebrać swoje wyróżnienia, dyplomy, pochwały i świadectwa za pracę i wysiłek włożony podczas kolejnego roku swojego życia spędzonego w Szkole Podstawowej w Koźlinach. Nagród i wyróżnień było sporo. Zarówno Pan Dyrektor jak i Pani Wójt zabrali głos i pogratulowali uczniom ich sukcesów. Ten dzień był również wyjątkowy z innego powodu. Po raz pierwszy od wielu lat żegnaliśmy uczniów klasy VIII. Było uroczyście i wzruszająco ponieważ, wspaniali, wartościowi, młodzi ludzie, którzy w większości, spędzili dziewięć lat w naszej szkole, wyruszają w drogę - inną niż dotychczas. Przed nimi nowa szkoła, nowi nauczyciele, nowi koledzy i koleżanki. Tegoroczni absolwenci to:
1. Dawid Gierczak
2. Izabela Kolberg
3. Mateusz Lewandowski
4. Paweł Magier
5. Kacper Mazepa
6. Tomasz Niemczuk
7. Maciej Przytuła
8. Piotr Robaczewski
9. Milena Zdyb
Z głębi serca życzymy Wam: spełnienia Waszych marzeń, sukcesów w nowej szkole oraz abyście przeżyli Wasze życie godnie i w przyjaźni.

Monika Grot - Sigłowa

Nauka pywania - 2018/2019

W roku szkolnym 2018/2019 kontynuowane były wyjazdy na basen do Tczewa. Dzieci w dwóch grupach doskonaliły swoje umiejętności pływackie pod okiem instruktorów. Zajęcia cieszyły się sporym zainteresowaniem. Przez cały rok w zajęciach wzięło udział 34 uczniów z klas I - V. Łącznie odbyło się 28 zajęć. Uczestnicy doskonalili umiejętności we wszystkich stylach pływackich. Nie zabrakło również czasu na zabawę w wodzie. Systematyczne zajęcia przyczyniły się do widocznego wzrostu umiejętności poruszania się w wodzie. Zajęcia na pływalni dawały dzieciom dużo satysfakcji z osiąganych efektów swojej pracy. Widoczne było duże zaangażowanie ćwiczących. Warto dodać, że niektórzy uczniowie podjęli dodatkowe zajęcia na basenie w innych dniach. Byli też tacy, którzy wzięli udział w zawodach pływackich organizowanych przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji dla kursantów zajęć nauki pływania. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Beata Karcz i Wojciech Kaźmierski oraz Pani Anna Siwiak, której bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas. Dziękujemy również Urzędowi Gminy w Suchym Dębie za zapewnienie transportu dla dzieci.
Wojciech Kaźmierski

Bezpieczne wakacje – spotkanie z Panami policjantami – 18.06.2019 r.

W przeddzień długo oczekiwanych wakacji do naszej szkoły   zaprosiliśmy przedstawicieli policji, którzy przybliżyli i przypomnieli uczniom zasady bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku. Panowie policjanci z Komisariatu Policji w Cedrach Wielkich   uświadomili uczniom jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpiecznego zachowania się na drodze, właściwego przechodzenia przez jezdnię, rozważnego korzystania z kąpielisk. Policjanci ostrzegali i uczyli,  jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba lub gdy się zgubimy. Przypomnieli dzieciom zasady bezpieczeństwa podczas zabawy w domu i na podwórku oraz przestrzegali przed organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach.
Po tak dużej dawce wiadomości wakacje z pewnością będą udane i bezpieczne!
Sylwia Lodańska

Szkoła Podstawowa w Koźlinach, Koźliny 50, 83 - 022 Suchy Dąb, tel./fax 692 70 88, e-mail spkozliny@op.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego