Menu główne:

Luty 2019

Wydarzenia
NIESPODZIANKA NASZYCH SPORTOWCÓW 01.02.2019 r.

W piątek 01 lutego uczniowie naszej szkoły wybrali się do Suchego Dębu na szkolne, gminne, zawody w piłkę ręczna w ramach rozgrywek Igrzysk Dzieci.
Pierwsi na boisko wybiegli chłopcy, po nerwowym początku, uspokoili grę i zaczęli realizować przedmeczowe założenia. Głównie dzięki przewadze fizycznej, nasi chłopcy zdecydowanie zwyciężyli w końcówce grając rezerwowym składem 14:7. Najlepszym zawodnikiem meczu został zdobywca największej liczby bramek - Ksawery Krefta.
Dziewczęta, nie będąc faworytami, pokazały jak walczy się o zwycięstwo. Po kilku pierwszych minutach przegrywały już 2:0 i wszyscy myśleli, że jest już po meczu. Lecz pokazały charakter, wyrównały 2:2 i przed przerwą wyszły na jedno bramkowe prowadzenie. Druga połowa to prawdziwy horror. Drużyna z Suchego Dębu wyrównała stan meczu, następnie my ponownie objęliśmy prowadzenie, na 4:3. Dzięki bardzo dobrej grze w obronie , udawało się powstrzymywać totalne ataki dziewcząt z drużyny przeciwnej i wynik meczu nie uległ zmianie. Wszystkie cztery bramki dla nasze drużyny zdobyła Oliwia Skrzyńska, choć wszystkie dziewczyny mocno przyczyniły się do tego zwycięstwa.
DZIEWCZĘTA: Oliwia Skrzyńska, Zuzanna Czubaszek, Dominika Jeka, Marianna Jurczyk, Oliwia Wójcik, Paulina Gardzińska, Natalia Spenst, Oliwia Michałowska, Martyna Magier, Sandra Kogut.
CHŁOPCY: Kacper Kowalski, Ksawery Krefta, Alan Gostkowski, Konrad Mazepa, Oskar Janusz, Igor Krefta, Jakub Matusz, Adrian Ropel, Kuba Spenst.
WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witold Miklaszewski

Szkoła Podstawowa w Koźlinach, Koźliny 50, 83 - 022 Suchy Dąb, tel./fax 692 70 88, e-mail spkozliny@op.pl