Styczeń 2019 - Szkoła Podstawowa w Koźlinach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur ad elit.
Morbi tincidunt libero ac ante accumsan.
Przejdź do treści

Menu główne:

Styczeń 2019

Wydarzenia
ZWYCIĘSTWA NASZYCH DRUŻYN W MINI SIATKÓWCE 25.01.2019 r.

W piątek 25. 01. 2019 roku na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyły się gminne Igrzyska Dzieci w mini siatkówce dziewcząt i chłopców. Zdecydowane zwycięstwa po 2:0 nad drużynami z Suchego Dębu odniosły oba nasze zespoły zarówno dziewcząt, jak i chłopców. Kluczem do wygranych okazała się bardzo dobra zagrywka naszych reprezentantów i dobra realizacja wcześniejszych założeń taktycznych.  Dzięki tym zwycięstwom uzyskaliśmy awans na zawody powiatowe.                               WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!
Dziewczęta:  Skrzyńska Oliwia,  Czubaszek Zuzanna, Jurczyk Marianna, Wójcik Oliwia, Żelewska Julia, Jeka Dominika, Gardzińska Paulina. Sendłak Natalia, Magier Martyna, Kogut Sandra.
Chłopcy: Kowalski Kacper, Krefta Ksawery, Mazepa Konrad, Gostkowski Alan, Krefta Igor, Kowalski Igor, Spenst Kuba, Matusz Jakub, Janusz Oskar.
Witold Miklaszewski

WYJAZD NA BASEN 24.01.2019 r.

W czwartek  24.01.2019r. popołudniu uczniowie naszej szkoły udali się do miejscowości Jantar, na basen. W wycieczce uczestniczyło 21 osób z klas IV - VIII. Na basenie oprócz doskonalenia umiejętności pływackich było wiele fajnej zabawy - zabawy w płetwach, zabawy w brodziku, pływanie z różnymi pomocami, różne wyścigi  i relaks oraz odprężenie dla ciała w solankowym  jacuzzi. Widoczny na zdjęciach basen mieliśmy do dyspozycji przez 60 minut. Dzieci podobnie jak poprzednio płaciły tylko za wstęp, a transport miały za darmo, dzięki uprzejmości Urzędu Gminy w Suchym Dębie, który użyczył szkolnego gimbusa.
Witold Miklaszewski

Bal Karnawałowy – 22.01.2019 r.

We wtorek 22 stycznia 2019 r. odbył się długo oczekiwany przez naszych uczniów bal karnawałowy dla oddziałów przedszkolnych i klas I-III. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w barwną salę balową. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców wszyscy mogli pobawić się ze szkolnymi koleżankami, kolegami, rodzicami oraz nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatorów.  W czasie przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w świetlicy szkolnej. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!
Angelika Piasecka

Dzień Babci i Dziadka – 21.01.2019 r.

W ten wyjątkowy dzień 21 stycznia, w którym serca wszystkich wnucząt i wnuczków przepełnione są ciepłymi uczuciami dla Dziadków, uczniowie naszej szkoły zaprosili swoich ukochanych - Babcie oraz Dziadków, aby dedykować im najserdeczniejsze życzenia wplecione w piosenki i wiersze. Za sprawą wspaniałych dekoracji sala gimnastyczna zamieniła się w przytulną kawiarnię ze sceną, na której uczniowie zaprezentowali swoje talenty aktorskie, wokalne i recytatorskie. Dzieci, począwszy od najmłodszej grupy przedszkolnej aż do ósmej klasy przygotowali pełne humoru przedstawienia, scenki kabaretowe i występy taneczne. Było ciekawie, wesoło ale i wzruszająco. Na zakończenie uroczystości szkolny chór rozkołysał obecnych kolędami a dzieci wręczyły drogim Babciom i Dziadkom samodzielnie wykonane upominki z motywem serca.
Anna Ślusarska

Szkoła Podstawowa w Koźlinach, Koźliny 50, 83 - 022 Suchy Dąb, tel./fax 692 70 88, e-mail spkozliny@op.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego