Styczeń 2020 - Szkoła Podstawowa w Koźlinach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur ad elit.
Morbi tincidunt libero ac ante accumsan.
Przejdź do treści

Menu główne:

Styczeń 2020

Wydarzenia
Dyskoteka karnawałowa - 31.01.2020 r.


Zabawa Choinkowa - 31.01.2020 r.

W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale…

Zabawa choinkowa jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla wszystkich dzieci, a szczególnie tych najmłodszych. W tym roku bal odbył się w pięknie  udekorowanej sali gimnastycznej w piątek 31 stycznia 2019 r.  Dzieci przebrane na tą okazję w ciekawe i oryginalne stroje karnawałowe wyglądały pięknie i bawiły się wspaniale. Przybyłych uczestników zabawiał DJ oraz animatorzy, którzy umilali zabawę organizując różne konkursy cieszące się wśród uczestników bardzo dużym zainteresowaniem.  Sprawiły one dużo radości i urozmaiciły całą zabawę.
Na chwilę wytchnienia i odpoczynku, po wyczerpujących tańcach wszyscy udali się na pyszny poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców i obecne na zabawie mamy.
Zabawa choinkowa udała się doskonale, a dzieci, uczniowie, nauczyciele i rodzice byli zmęczeni, ale pełni wrażeń! Następne spotkanie w tanecznych rytmach już za rok!!!
Sylwia Lodańska

Dzień Babci i Dziadka - 11.01.2020 r.

"Babcia to są miłe ręce, książka, herbata słodka..."

Z pewnością większość z nas przechowuje w myślach obraz babci i dziadka, którzy krzątają się po kuchni tylko po to, aby przygotować ulubioną potrawę swoich wnucząt, wychodzą z nimi na spacer wbrew niesprzyjającej pogodzie, wstają wcześnie rano, żeby przygotować aromatyczne kakao. Z wdzięczności za całe dobro, cierpliwość, zdroje bezwarunkowej miłości stale otrzymywanej od ukochanych babć i dziadków uczniowie Szkoły Podstawowej im. Księdza Prałata Józefa Waląga w Koźlinach zorganizowali obchody ich święta. Aby umilić czas licznie przybyłym gościom, w miniony piątek, 10.01.2020 r., w naszej szkole ponownie rozbrzmiały kolędy i pastorałki, a sala gimnastyczna powtórnie stała się sceną, na której przyszedł na świat maleńki Jezus. Najmłodsi uczniowie z oddziałów "U", "M" oraz "O" swoją wdzięczność wyrazili poprzez wykonanie piosenki "Nie miały aniołki", a także taniec przy akompaniamencie "Nie chcę Cię znać", co pozwoliło zaangażować publikę do wspólnego wykonania tego powszechnie znanego utworu.
Uroczystość została rownież uświetniona występem baletowym, podczas którego młode tancerki z lekkością i gracją zaprezentowały swe umiejętności wykonując grupowy układ choreograficzny.
Uroczystość została zwieńczona przekazaniem życzeniami oraz rozdaniem drobnych upominków przygotowanych przez uczniów naszej szkoły.
Jak corocznie Dzień Babci i Dziadka odbywający się w Szkole Podstawowej w Koźlinach stał się również okazją do zacieśnienia więzi sąsiedzkich oraz zintegrowania lokalnej społeczności przy słodkim poczęstunku.
Nikola Brzozowska

Szkoła Podstawowa w Koźlinach, Koźliny 50, 83 - 022 Suchy Dąb, tel./fax 692 70 88, e-mail spkozliny@op.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego