Sukcesy - Szkoła Podstawowa w Koźlinach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur ad elit.
Morbi tincidunt libero ac ante accumsan.
Przejdź do treści

Sukcesy

Wyniki konkursów pozaszkolnych w roku szkolnym 2017/2018


SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W TURNIEJU BRD – 26.04.2018 r.

W czwartek 26. 04 . 2018r. w ŻOKiS Cedry Wielkie  odbył się etap powiatowy OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA w RUCHU DROGOWYM. Jak co roku turniej składał się z czterech części: wiedzy teoretycznej, przejazdu rowerem po torze przeszkód, pierwszej pomocy przedmedycznej i przejazdu po miasteczku rowerowym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna składająca się z: Julii, Mileny, Piotra  i Kacpra. Piotrek i Kacper najlepiej napisali testy, ale zrobili dużo błędów na torze przeszkód. Milena natomiast najlepiej pokonała tor przeszkód i dobrze poruszała się po miasteczku rowerowym. Julia bezbłędnie wykonała zlecone zadania w miasteczku rowerowym. Cały zespół świetnie spisał się przy zadaniach z pierwszej pomocy przedmedycznej otrzymując 18 na 20 punktów. Dzięki ciężkiej pracy, ogromnemu zaangażowaniu, walce i współpracy udało się zająć II miejsce drużynowo w etapie powiatowym. Startowało siedem drużyn z naszego powiatu gdańskiego, zwycięzców eliminacji gminnych.
W punktacji indywidualnej bardzo dobre III miejsce, wśród 28 startujących zawodników zajęła nasza Milena Zdyb.
Przygotowanie i opieka nad uczniami - p. Sylwia Lodańska i p. Witold Miklaszewski
WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witold Miklaszewski

Turniej piłki nożnej dziewcząt – 23.03.2018 r.

W dniu 23 marca 2018 r. dziewczęta z klas IV-VII wzięły udział w turnieju piłki nożnej „Pogoń Tczew Cup” w Tczewie. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce wśród 6 startujących drużyn. Nasze zawodniczki pokazały niezłe umiejętności piłkarskie, wykazały się zaangażowaniem i walką w każdym meczu. Dziewczęta odniosły 1 zwycięstwo, raz zremisowały i 2 razy przegrały. Najlepszy mecz rozegrały z Pogonią Tczew, czyli z dziewczynami, które na co dzień trenują w klubie. Udało się z nimi zremisować 1-1. Nasz zespół reprezentowały: Karolina Szymanek, Julia Kołodziej, Milena Zdyb, Izabela Kolberg, Zuzanna Czubaszek, Oliwia Skrzyńska, Martyna Magier, Sandra Kogut i Oliwia Michałowska.

Wojciech Kaźmierski

ZAWODY w PRZEJAZDOWIE – 04.03.2018 r.

W niedzielę 4 marca w Przejazdowie odbył się turniej tenisa stołowego. Do walki przy stołach stawiło się ponad trzydziestu zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Wśród grających byli również uczniowie naszej szkoły: Julia Kołodziej (zajęła  II miejsce), Rozalia Hinz (zajęła I miejsce), Martyna Magier (zajęła II miejsce i była najmłodszą zawodniczką) i Kuba Spenst (zajął V miejsce). Wszyscy nasi reprezentanci włożyli wiele sił i energii w poszczególne mecze, dlatego że, każdy chce wygrać i robi wszystko aby tego dokonać. Wielkie gratulacje dla całej grupy uczniów.
Witold Miklaszewski

Turniej gry w warcaby – 10.03.2018 r.

W sobotnie przedpołudnie 10.03.2018 r.  czternastoosobowa grupa uczniów z naszej szkoły pojechała do Szkoły Podstawowej w Suchym Dębie aby wziąć udział w VI Międzyszkolnym Turnieju Gry w warcaby o Puchar Wójta Gminy Suchy Dąb. Wszyscy uczestnicy  mieli mieszane uczucia, byli pełni obaw o to, jak potoczą się rozgrywki. Szybko okazało się, że na miejscu panowała miła, wesoła atmosfera, która rozwiała wszelkie wątpliwości. Były cztery kategorie a wyniki ukształtowały  się następująco:
1. Klasy 0-III: I miejsce Laura Drosdowska kl. II
                    II miejsce Agata Kowalska kl. I
2. Klasy IV – VI: I miejsce Maxym Joffers kl. VI
                       III miejsce Jakub Szmyt kl. IV
3. Klasy VII i gimnazjum: II miejsce Maciej Przytuła kl. VII
                                    III miejsce Kacper Mazepa kl. VII
4. Dorośli: I miejsce zajął pan Andrzej Dziedzic – kierowca szkolnego autobusu.
Pani Wójt Gminy Suchy Dąb Barbara Kamińska wraz z panią dyrektor Szkoły Podstawowej w Suchym Dębie Aleksandrą Lewandowską wręczyły uczniom medale, puchary i pozostałe nagrody.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, ciepłe przyjęcie oraz pyszny poczęstunek.
                                                                                                           Gabriela Młyńska

DRUGIE MIEJSCE NA ZAWODACH POWIATOWYCH CHŁOPCÓW – 14 i 15.02.2018 r.

W dniach 14 i 15 lutego 2018 roku w Zespole Szkół w Rotmance odbyły się powiatowe Igrzyska Dzieci w mini siatkówce dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji chłopców, w środę, przystąpiło siedem zespołów - a dziewcząt, w czwartek, sześć drużyn, zwycięzców rozgrywek w swoich gminach.
Chłopcy - w trakcie turnieju wygrali trzy mecze, ulegając tylko gospodarzom i ostatecznie zajmując świetne drugie miejsce wśród wszystkich szkół podstawowych powiatu gdańskiego. Wszyscy chłopcy grali bardzo dobrze, choć bardzo nierówno, ze względu na wpływ stresu i brak koncentracji. Te czynniki miały decydujący wpływ na porażkę z gospodarzami w finale zawodów, choć przez większą część meczu prowadzili, to przegrali w decydującym secie na "przewagi" 14:16.
Dziewczęta - po zaciętej i wyrównanej walce, w grupie eliminacyjnej, zajęły trzecie miejsce. W ostatnim meczu, pomimo zaangażowania w walce na boisku musiały uznać wyższość drużyny przeciwnej, przegrywając 1:2 i zajmując ostatecznie VI miejsce.
Dziewczęta: Oliwia Skrzyńska, Zuzia Czubaszek, Zuzia Słonina, Rozalia Hinz, Paulina Gardzińska, Julia Żelewska, Dominika Jeka, Milena Bogdan, Oliwia Wójcik, Marianna Jurczyk.
Chłopcy: Gierczak Dawid, Paweł Magier, Maciej Przytuła, Kowalski Kacper, Kowalski Oskar, Krefta Ksawery, Dziedzic Kacper, Alan Gostkowski, Konrad Mazepa.
WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witold Miklaszewski

II Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej  –  23.01.2018 r.

Dnia 23 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Suchym Dębie odbył się II Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej. Brało w nim udział jedenaścioro uczestników z klas I-III, w tym trzy uczennice z naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy z powodzeniem śpiewali piosenki z repertuaru znanego zespołu dziecięcego – Fasolki. Nasza uczennica z klasy III Oliwia Dymińska wywalczyła II miejsce starannym wykonaniem piosenki pt. „Moja Fantazja”. Pochwały należą się również pozostałym reprezentantkom naszej szkoły: Wanessie Damaske oraz Amelii Kowalczyk.
Sandra Marcinkowska

Nagrody w Konkursie „Powiatowa Kartka Bożonarodzeniowa” – 24.01.2018 r.

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w różnych konkursach plastycznych. W środę 24 stycznia 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim odbyła się uroczystość podsumowania XV Konkursu Plastycznego „Powiatowa Kartka Świąteczna – Kartka Bożonarodzeniowa”. Każda szkoła podstawowa lub gimnazjalna z powiatu gdańskiego mogła zgłosić do konkursu 5 prac. W tym roku łącznie wpłynęło 57 kartek. Miło nam poinformować, że aż 3 uczennice z naszej szkoły zostały nagrodzone! Komisja przyznała m.in. III miejsce dla Oliwii Michałowskiej (z kl. IV) oraz wyróżnienia dla Rozalii Hinz (z kl. VI) i Oliwii Skrzyńskiej (z kl. VI). Nagrody i dyplomy laureatom wręczał osobiście Starosta Gdański Stefan Skonieczny. Dziewczynki wykonały swoje prace pod kierunkiem nauczycielki plastyki Angeliki Piaseckiej. Gratulacje!
Jerzy Wiśniewski

II MIEJSCE REPREZENTACJI GMINY SUCHY DĄB – 03.12.2017 r.

W niedzielę 3 grudnia 2017 r. na szkolnej sali gimnastycznej w Przejazdowie odbyły się XVII Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w tenisie stołowym. Reprezentacja naszej gminy, składająca się z uczniów i absolwentów naszej szkoły pod kierownictwem Kazimierza Miklaszewskiego zajęła bardzo dobre II miejsce wśród ośmiu gmin powiatu gdańskiego, w rywalizacji drużynowej ulegając tylko tenisistom stołowym z gminy Trąbki Wielkie. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, przyjechali bardzo dobrzy zawodnicy, dzięki którym można było podziwiać wiele świetnych wymian i zagrań. Wszyscy nasi reprezentanci byli bardzo zaangażowani, walczyli z wielkim poświęceniem i ambicją. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli: Martyna Magier, Witold Miklaszewski i Kazimierz Miklaszewski - drugie - Rozalia Hinz, Andżelika Lewandowska, Wioletta Sztejner, Julia Kołodziej, - trzecie - Kuba Spenst, Piotr Robaczewski, Kacper Robaczewski,  - czwarte -  Patryk Miklaszewski.
WIELKIE GRATULACJE!!!
Przy okazji ponownie zapraszamy wszystkich chętnych na treningi tenisa stołowego, zapraszamy starszych i młodszych, kobiety i mężczyzn, wystarczy tylko zabrać zmienne obuwie i dobry humor. Zapraszamy na salę w szkole w Koźlinach w poniedzialki 15:30-17:30. Zajęcia są bezpłatne.
GORĄCO ZAPRASZAMY!!!
                                                                                                                                              Witold Miklaszewski

III MIEJSCE DZIEWCZĄT W PÓŁFINAŁACH WOJEWÓDZKICH – 22.11.2017 r.


Dobre III miejsce zajęły nasze dziewczyny, Rozalia Hinz i Martyna Magier, w półfinałach wojewódzkich w tenisie stołowym rozgrywanych 22.11 2017 roku w Szkole Podstawowej w Sobowidzu. Po porażkach w pierwszych dwóch meczach, nasze reprezentantki mocno się "sprężyły" i do ostatniego meczu przystąpiły z wielką determinacją. Mecz był bardzo wyrównany, a o naszym zwycięstwie zadecydowały ostatnie dwie piłeczki.
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!
                                                                                                                               Witold Miklaszewski

Powiatowe zawody w tenisie stołowym– 08.11.2017 r.

W środę 08. 11. 2017r. w szkole podstawowej w Sobowidzu odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Dużą i miłą niespodziankę sprawiły nam dziewczęta, które nie będąc faworytkami, wygrały te zawody. W skład drużyny, która wywalczyła I miejsce weszły: Rozalia Hinz i Martyna Magier. Startowało sześć drużyn - zwycięzców w swoich gminach.
W kategorii chłopców wystartowało siedem drużyn, a nasi chłopcy ( Kacper Dziedzic i Kuba Spenst) po  dwóch porażkach i dwóch zwycięstwach zajęli ostatecznie V miejsce.
WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH !!!!!!!!!!
Witold Miklaszewski

Wyniki konkursów pozaszkolnych w roku szkolnym 2016/2017


 
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – 27.04.2017 r.

W czwartek 27 kwietnia 2017 roku w Cedrach Wielkich odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap powiatowy. Drużyna z naszej szkoły reprezentująca gminę Suchy Dąb zajęła po wyczerpującej walce bardzo dobre III miejsce wśród wszystkich szkół powiatu gdańskiego. W składzie naszej drużyny znaleźli się: Milena Zdyb, Julia Kołodziej, Piotr Robaczewski i Kacper Kowalski. Turniej składał się z czterech części: test wiadomości i krzyżówki, pierwsza pomoc przed medyczna, przejazd po rowerowym torze przeszkód i przejazd po miasteczku rowerowym. Świetnie rowerowy tor przeszkód pokonała Milena, która uzyskała najlepszy wynik spośród wszystkich 28 uczestników. Wielkie gratulacje dla uczniów i przygotowujących ich nauczycieli (Sylwia Lodańska, Witold Miklaszewski).
Witold Miklaszewski

 
Sukcesy w konkursie plastycznym „Mleko to życie” – 23.04.2017 r.


Uczniowie naszej szkole wzięli udział w konkursie plastycznym „Mleko to życie”, zorganizowanym przez Pomorski Związek Hodowców Bydła Mlecznego w Gdańsku, Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz Zespół Szkól Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie. W etapie końcowym Błażej Rychert (kl. II) zajął I miejsce w kategorii dzieci w klasach I-III, a Nina Petryczko (kl. 0) zajęła I miejsce w kategorii dzieci w klasach przedszkolnych. Dyplomy i cenne nagrody zostały wręczone podczas IV Pomorskiej Wystawy Bydła Mlecznego w Bolesławowie. To duży sukces – gratulujemy!
Jerzy Wiśniewski

 
Powiatowe Szkolne Zawody w Tenisie Stołowym - SOBOWIDZ 16.11.2016 r.

Dnia 16 listopada 2016 r. w Sobowidzu odbyły się powiatowe, drużynowe zawody w tenisie stołowym. Świetnie zaprezentowały się na nich drużyny z naszej szkoły.
Do turnieju dziewcząt zgłosiło się sześć drużyn, które zwyciężyły w swoich gminach. Nasze zawodniczki przeszły rozgrywki grupowe i w finale zawodów spotkały się z reprezentantkami szkoły w Kolbudach. Niestety, podczas gry uległy im 1:3 i zajęły bardzo dobre II miejsce w powiecie gdańskim.  Nasze dziewczęta to: Julia Kołodziej, Rozalia Hinz i Martyna Magier.
Natomiast chłopcy po emocjonującej i zaciętej walce zajęli dobre III miejsce wśród siedmiu startujących drużyn. Nasi zawodnicy to: Piotr Robaczewski, Kacper Dziedzic i Kuba Spenst.
WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH!
Witold Miklaszewski

 
Wielki sukces naszych hokeistów! – 15.11.2016 r.

Nasza drużyna chłopców w kolejnych rozgrywkach unihokeja idzie „jak burza” – I miejsce w Gminie Suchy Dąb, I miejsce w powiecie gdańskim i I miejsce w półfinałach wojewódzkich!
W sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Suchym Dębie odbyły się Półfinały Wojewódzkie XLV Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Pomorskiego w unihokeju chłopców i dziewcząt. Startowały w nich zwycięskie drużyny z powiatów: chojnickiego, gdańskiego, kościerskiego i starogardzkiego.
Wszystkie zespoły przedstawiały bardzo wysoki i wyrównany poziom, a o zwycięstwach decydowały tylko szczegóły gry. Nasi chłopcy w pierwszym meczu zremisowali z Kleszczewem 1:1, a w drugim wysoko zwyciężyli z Chojnicami 7:2. W trzecim meczu wystarczył im remis, a przeciwnicy musieliby z nami wygrać. Ostatni wynik to 2:2 i pierwsze miejsce na zawodach!
Nasi chłopcy – Dawid Gierczak, Paweł Magier, Kacper Mazepa, Maciej Przytuła (bramkarz), Piotr Robaczewski, Maxym Joffers, Kacper Kowalski, Kacper Dziedzic, Ksawery Krefta i Alan Gostkowski – wkrótce wyruszą na finał wojewódzki do Gdyni. Trzymamy kciuki!
Natomiast drużyna dziewcząt z Suchego Dębu, której gorąco kibicowaliśmy, zajęła w półfinałach II miejsce.
Wszystkim wielkie GRATULACJE !!!
Witold Miklaszewski

 
SUKCES HOKEISTÓW - 09.11.2016 r.

W środę 9 listopada 2016 roku, w szkole, w Suchym Dębie odbyły się powiatowe zawody sportowe w unihokeju chłopców.   
Zgłosiło się 6 drużyn z powiatu gdańskiego, zwycięzców swoich gminnych rozgrywek, a wśród nich reprezentanci naszej szkoły.
Już od pierwszego meczu nasza drużyna grała świetnie i z każdą z przeciwnych drużyn wygrywała zdecydowanie strzelając dużą ilość bramek. W sumie nasi chłopcy strzelili 25 bramek, tracąc tylko 6. Najlepsi strzelcy to Piotrek, Kacper i Ksawery, ale słowa pochwały należą się całej drużynie, gdyż wszyscy grali bardzo dobrze, z największym zaangażowaniem i ambicją.   
Chłopcy: Gierczak Dawid, Magier Paweł, Mazepa Kacper, Przytuła Maciej, Robaczewski Piotr, Joffers Maxym, Kowalski Kacper, Kowalski Oskar, Krefta Ksawery, Gostkowski Alan.
WIELKIE GRATULACJE!!!!!
                                                                                                                                  Witold Miklaszewski

Wyniki konkursów pozaszkolnych w roku szkolnym 2015/2016


DUŻY SUKCES w TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA w RUCHU DROGOWYM – 28.04.2016 r.

W czwartek 28. 04. 2016r. w Cedrach Wielkich przeprowadzone zostały eliminacje powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Turniej składał się z testu wiedzy o ruchu drogowym,  przejazdu po torze przeszkód, drużynowego udzielania pierwszej pomocy i przejazdu do punktów kontrolnych w miasteczku rowerowym. Po testach okazało się że wszystkie siedem najlepszych drużyn z naszego powiatu przedstawia podobny poziom wiedzy. Kacper Bielewicz uzyskał maksymalną liczbę punktów za test z krzyżówkami. Marcel Kołsut bardzo dobrze przejechał tor przeszkód zajmując indywidualnie II miejsce, a drużynowo nasz zespół był najlepszy. Dobrze nasi uczniowie udzielili pierwszej pomocy, nie tracąc cennych punktów w rywalizacji zespołowej. Kinga Kot bezbłędnie wykonała zadania w miasteczku rowerowym(I miejsce), a Zosia Kaźmierska zrobiła tylko dwa błędy.
W końcowej klasyfikacji generalnej Kacper Bielewicz zajął świetne II miejsce , a drużyna z naszej szkoły  I miejsce w turnieju powiatowym.   
Opieką i przygotowaniem uczniów  zajmowali się p. Sylwia Lodańska i p. Witold Miklaszewski          OGROMNE GRATULACJE!!!
                                                                                                                                        Witold Miklaszewski

Konkurs Plastyczny – Powiatowa Kartka Wielkanocna

Nasza Szkoła corocznie bierze udział w Konkursie Plastycznym „Powiatowa Kartka Świąteczna – Kartka Wielkanocna”, organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim. Uczniowie wykonują piękne kartki pod opieką nauczycielki Angeliki Piaseckiej. Tym razem chłopcy z klasy VI odnieśli wielki sukces. Jakub Krefta zajął I miejsce na szczeblu powiatu, a Mateusz Gandera – wyróżnienie. Uczniowie ci mają uzdolnienia plastyczne i od kilku lat wykonują prace w różnych konkursach. Kartka Kuby, wzorem lat ubiegłych, ze świątecznymi życzeniami wysłana została do instytucji, urzędów oraz firm współpracujących ze Starostwem, nie tylko w kraju ale i zagranicą. Gratulujemy!
Jerzy Wiśniewski

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym -
wielki sukces naszych tenisistek - 19 listopada 2015 r.

W czwartek 19 listopada 2015 roku w Sobowidzu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.
Chłopcy (Piotr Robaczewski, Kacper Bielewicz, Ksawery Krefta) wśród ośmiu szkolnych drużyn naszego powiatu zajęli V miejsce.
Dziewczęta (Kinga Kot, Julia Kołodziej, Rozalia Hinz) po zwycięstwach w grupie, nad drużynami z Przywidza i Giemlic, w finale imprezy spotkały się z faworyzowaną drużyną z Kolbud. Do meczu dziewczyny podeszły mocno skoncentrowane, zagrały świetnie, zwyciężając w bardzo ważnej grze podwójnej i pozostałych grach. Najbardziej emocjonujący był ostatni mecz Julki z bardzo dobrą zawodniczką regularnie trenującą w UKS Straszyn - Julka grała bardzo dobrze blokiem i mądrze kontrowała, przy dopingu całej sali. Ostatecznie dziewczęta wygrały 3:1 i zajęły  I miejsce. GRATULACJE!!!!!!!
                                                                                                    Witold Miklaszewski
II miejsce drużyny dziewcząt w półfinałach wojewódzkich tenisa stołowego - 04.12.2015 r.

W piątek 04.12.2015r. na sali gimnastycznej szkoły w Straszynie odbyły się półfinały wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Drużyna naszych dziewcząt w składzie: Julia Kołodziej, Kinga Kot i Rozalia Hinz zajęła świetne drugie miejsce. Bardzo, naprawdę bardzo blisko było do pierwszego miejsca - w pewnym momencie gry brakował jeden malutki punkcik do zwycięstwa. Niestety, zabrakło trochę sił i szczęścia, ale taki jest sport. Dziewczęta godnie reprezentowały naszą szkołę swoim zachowaniem, postawą, walką i zaangażowaniem w czasie gry.
GRATULACJE!!!!!
                                                                                                                                       Witold Miklaszewski

Wyniki konkursów pozaszkolnych w roku szkolnym 2014/2015


Turniej tenisa stołowego

W sobotę 14. 02. 2014r. w Przejazdowie odbył się turniej tenisa stołowego upamiętniający działacza sportowego z terenu powiatu gdańskiego Tomasza Słupeckiego. Przy stołach tenisowych stawili się również uczniowie z naszej szkoły. Rozalka Hinz w swojej kategorii zajęła I miejsce, Julia Kołodziej -  II miejsce, Milena Zdyb - IV miejsce, Piotr Robaczewski - II miejsce. GRATULUJEMY !!!!!
W. Miklaszewski

Sukces w konkursie plastycznym

Uczennica klasy V Michalina Smolik zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Powiatowa Kartka Świąteczna – Kartka Bożonarodzeniowa”. Nagrodzona praca została wykonana przez Michalinę podczas zajęć koła plastycznego, pod kierunkiem p. Angeliki Piaseckiej. Gratulujemy Michalinie i zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w kolejnej edycji konkursu  – „Kartka Wielkanocna”

Gminne zawody siatkówki

W czwartek 15 stycznia 2015 r. na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce dziewcząt i chłopców. Zawody przebiegły sprawnie, w sportowej atmosferze, z zachowaniem zasad "Fair Play". Po zaciętej i emocjonującej walce zwycięstwa nad reprezentacjami szkoły podstawowej w Suchym Dębie odnieśli, po 2:0, chłopcy i dziewczęta. Nasze zespoły dzięki wygranym meczom zakwalifikowały się na zawody powiatowe.
GRATULUJEMY !!!!!!!!!!!
Dziewczęta : SZYMANEK Dagmara, JURCZYK Agnieszka, CYLKOWSKA Martyna,   ROGACZEWSKA Wiktoria, KAŹMIERSKA Zofia, KOT Kinga, JOFFERS Victoria, KOŁODZIEJ Julia,  SZYMANEK Karolina.
Chłopcy : BILEWICZ Kacper, KOŁSUT Marcel, SKRZYŃSKI Wojciech, BUKAŁA Aleksander, KREFTA Jakub, MAZEPA Kacper, ROBACZEWSKI Piotr, GANDERA Mateusz, SIWIŃSKI Paweł.           
                                                                                                                                                 W. Miklaszewski

Sukcesy na Mistrzostwach Powiatu Gdańskiego w tenisie stołowym

W niedzielę 7. 12. 2014r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Sobowidzu odbyły się XIV Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w tenisie stołowym. Reprezentacja naszej gminy zajęła bardzo dobre II miejsce wśród ośmiu gmin powiatu gdańskiego, ulegając tylko tenisistom stołowym z gminy Trąbki Wielkie. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, przyjechali bardzo dobrzy  zawodnicy, dzięki którym można było podziwiać wiele świetnych wymian i zagrań. Wszyscy nasi reprezentanci byli bardzo zaangażowani, walczyli z wielkim poświęceniem i ambicją. Mocno przyczynili się do tego sukcesu uczniowie naszej szkoły  Julia Kołodziej, Kinga Kot, Piotr Robaczewski wygrywając swoje kategorie. Trzecie miejsca zajęli : Andzelika Lewandowska i Dawid Grzebiński, a  IV punktowane miejsca zajęli: Artur Ziarkowski, Patryk Miklaszewski i Wioletta Szteiner. Wszyscy są naszymi absolwentami. GRATULUJEMY!!!!!!!
Przy okazji ponownie zapraszamy wszystkich chętnych na treningi tenisa stołowego, zapraszamy starszych i młodszych, kobiety i mężczyzn, wystarczy tylko zabrać zmienne obuwie i dobry humor. Zapraszamy na salę w szkole w Koźlinach w poniedziałki 15.30-17.30 i czwartki 15.30-17.30. Zajęcia są bezpłatne.
                                                                                                                                                   W. Miklaszewski

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowych chłopców i dziewcząt

We wtorek 18 listopada 2014 roku w Sobowidzu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowych chłopców i dziewcząt.
Chłopcy (Piotr Robaczewski, Kacper Bielewicz, Paweł Kolberg) wśród ośmiu szkolnych drużyn naszego powiatu zajęli V miejsce.
Dziewczęta (Kinga Kot, Julia Kołodziej, Milena Zdyb) w grupie, w pierwszym swoim meczu pechowo doznały jedynej swojej porażki w zawodach. Dziewczęta były w tym meczu strasznie zdenerwowane i spięte. W następnych spotkaniach stres minął, a gra i wyniki były coraz lepsze. Ostatecznie dziewczęta wywalczyły bardzo dobre III miejsce.
W. Miklaszewski

II miejsce na zawodach powiatowych

Po zwycięstwie na zawodach gminnych drużyna naszych chłopców, 4 listopada 2014 udała się do Trąbek Wielkich na zawody powiatowe. W pierwszym meczu z reprezentacją szkoły ze Straszyna pomimo wielu okazji nie umieściliśmy piłki w bramce, mieliśmy dużą przewagę na boisku, lecz  mecz zakończył się wynikiem 0:0. Po skutecznej grze w drugim starciu wygraliśmy 3:0 z drużyną z Nowej Wsi Przywidzkiej. Wszystkie bramki dla naszej drużyny zdobył Łukasz Sikora. W finale zawodów spotkaliśmy się z przedstawicielami katolickiej szkoły z Pruszcza Gdańskiego, niestety przegraliśmy 0:2 po zaciętym i wyrównanym spotkaniu. Nasi chłopcy zajęli II miejsce na zawodach powiatowych w unihokeju, dali z siebie wszystko, walczyli z dużym zaangażowaniem i poświęceniem - dziękujemy i gratulujemy.
Skład naszej drużyny: Adrian Zelmanowski, Mateusz Zelmanowski, Łukasz Sikora, Jakub Krefta, Kacper Bielewicz, Marcel Kołsut, Kacper Mazepa, Mateusz Gandera, Wojtek Skrzyński, Piotr Robaczewski.
                                                                                                                                    W. Miklaszewski

Wyniki konkursów pozaszkolnych w roku szkolnym 2013/2014

II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków w tenisie stołowym


W niedzielę 19.10.2014 r. w Gdańsku odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków w tenisie stołowym.
Startowało w nim pięcioro naszych uczniów. Wszyscy poprawili swoje lokaty w porównaniu z pierewszym Turniejem Wojewódzkim. W pierwszej ósemce turnieju znalazły się aż trzy nasze uczennice: Julia Kołodziej - V miejsce, Kinga Kot - VI miejsce i Milena Zdyb - VIII miejsce. Najmłodsza z naszych zawodniczek Rozalia Hinz zajęła 13 miejsce. Piotr Robaczewski po pechowym losowaniu zajął 10 miejsce.
Udział w zawodach należy uznać za bardzo udany, a zdobyte doświadczenie na pewno przyda się w przyszłości.

W. Miklaszewski


Sukces Mileny Zdyb – uczennicy klasy III

Uczennica klasy III naszej szkoły Milena Zdyb zajęła III miejsce w regionalnym konkursie plastycznym „Jak sobie radzić z powodzią?”, zorganizowanym przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Konkurencja była bardzo duża. Liczba nadesłanych prac (160 szt.) pokazała, że żuławskie szkoły żywo interesują się tak ważnym tematem bezpieczeństwa powodziowego. Milenka otrzymała pamiątkowy dyplom, bilety do Multikina i inne nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

Jerzy Wiśniewski


XIII powiatowy Konkurs  "Żuławy Gdańskie - Nasza Mała Ojczyzna"


Reprezentacja naszej Szkoły zajęła 3 miejsce w XIII powiatowym Konkursie  "Żuławy Gdańskie - Nasza Mała Ojczyzna". Niewątpliwie wielkim sukcesem jest 1 miejsce naszej uczennicy Mai Miklaszewskiej w konkursie na najlepszy żuławski parasol. Zwycięska praca była największa i wykonana z materiałów regionalnych, przy tym przykuwała wzrok piękną formą. Kolejne laury zdobyli uczniowie Mateusz Gandera z kl. IV i Karolina Rzepecka z kl. VI odpowiednio za prace: żuławska żaglówka i żuławska tratwa. Niewątpliwym atutem naszych zawodników były oryginalne prezentacje wykonanych prac przygotowane pod kierunkiem p. Katarzyny Piankowskiej. Duże pochwały należą się również naszym uczennicom Mai Miklaszewskiej, Wiolecie Sztejner i Karolinie Rzepeckiej  za bardzo udany występ podczas konkursu piosenki. Utwór "My Żuławianie", choć bardzo udany, nie zyskał uznania jury, które nie doceniło oryginalnego tekstu, samodzielnie wykonanych strojów i czystego śpiewu naszych zawodniczek. Jak co roku w ramach konkursu żuławskiego miał miejsce test wiedzy, w którym nasi uczniowie: Kinga Kot z kl. IV, Wiktoria Rogaczewska z kl. V i Karolina Rzepecka z kl. VI zdobyli nowe doświadczenia i wiedzę dotyczącą regionu. Tegoroczny występ naszych uczniów okazał się bardzo pomyślny. Oprócz nagród zebraliśmy wiele gratulacji i ciepłych słów, nawet od naszych konkurentów.


Sukces w Konkursie Wiedzy Pożarniczej


Uczennica klasy VI - Karolina Rzepecka zajęła I miejsce w eliminacjach powiatowych XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" w I grupie wiekowej - szkoły podstawowe. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Pruszczu Gdańskim 28 marca 2014 r. Pytania konkursowe były dość trudne i podchwytliwe. Karolina została przygotowana do konkursu przez emerytowaną nauczycielkę naszej szkoły - panią Dorotę Matusz. Gratulujemy sukcesu!


Powiatowe zawody w mini siatkówce dziewcząt


W środę 08.01.2014 r. drużyna naszych dziewcząt (Julia Bielewicz, Karolina Chojnacka, Julia Chojnacka, Andżelika Lewandowska, Maja Miklaszewska, Wioletta Sztejner, Julia Urban, Agnieszka Jurczyk, Wiktoria Rogaczewska) uczestniczyła w powiatowych zawodach w mini siatkówce.
Zawody odbyły się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Rotmance. Startowało 6 najlepszych drużyn z powiatu gdanskiego. W rozgrywkach grupowych nasz zespół pokonał SP nr 4 z Pruszcza Gdańskiego 2:0 i gospodarzy - Rotmankę 2:1.
W finale nasze dziewczęta zagrały bardzo dobrze, wyszły na boisko skoncentrowane i pełne chęci do gry - co przyniosło nam duży sukces - I miejsce w powiatowych zawodach w mini siatkówce. Gratulujemy!!!


Powiatowa Kartka Świąteczna

Kolejny raz uczniowie  naszej  szkoły  wzięli  udział  w  Konkursie  Plastycznym "Powiatowa  Kartka  Świąteczna". Kartki powstawały na lekcjach plastyki, informatyki i zajęć komputerowych. W szkolnych eliminacjach wyłoniono 5 najciekawszych prac, które wzięły udział w konkursie na szczeblu powiatu. Miło nam donieść, że kartka wykonana przez ucznia klasy IV Mateusza Ganderę otrzymała wyróżnienie. Mateusz otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe.  Gratulujemy!


Ogromny sukces sportowy - I miejsce w województwie!!!


W środę 18.12.2013 roku w Gdyni odbył się finał wojewódzki XLII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym .
Po zwycięstwie na etapie gminy, powiatu i półfinału wojewódzkiego drużyna naszych dziewcząt (Maja Miklaszewska, Julia Urban i Andżelika Lewandowska) wystartowała w Gdyni.
Nasz zespół w rozrywkach grupowych pokonał zawodniczki regularnie trenujące z Kwidzyna i Gdyni, a w finale całej imprezy po emocjonującym i wyrównanym meczu oraz bardzo dobrej grze deblowej wygraliśmy 3:1 ze Szkołą Podstawową nr 52 z Gdańska.
Podkreślić należy to, że zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, startowały w nich zawodniczki regularnie trenujące w klubach sportowych całego województwa pomorskiego – tym  większy nasz sukces.  

GRATULUJEMY!


Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej


           W środę 04.12.2013 r. w Sobowidzu reprezentantki naszej szkoły w tenisie stołowym (Maja Miklaszewska, Julia Urban i Andżelika Lewandowska) odniosły kolejny sukces – wygrały półfinał wojewódzki. Dziewczęta pokonały drużyny Konarzyn,  Kościerzyny i Kalisk oraz uzyskały awans do finałów wojewódzkich w Gdyni.


Jesteśmy  najlepszą szkołą w powiecie gdańskim w tenisie stołowym


W czwartek 21.11.2013 r. w Szkole Podstawowej w Sobowidzu odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym. Dwie nasze drużyny: chłopców (Kacper Bielewicz, Kacper Robaczewski, Piotr Robaczewski) i dziewcząt (Julia Urban, Maja Miklaszewska, Andżelika Lewandowska) dotarły do finału tych zawodów.
W grze o pierwsze miejsce dziewczęta bez problemu pokonały 3:0 drużynę z Ceder Wielkich, a chłopce po zaciętym i emocjonującym pojedynku musieli uznać wyższość kolegów z Rotmanki, ustępując im 2:3.
Tak więc dziewczęta zajęły I miejsce, a chłopcy drugie w szkolnych zawodach na szczeblu powiatowym.


Maja najlepszą zawodniczką w Polsce


W sobotę 08 czerwca 2013 r. w Warszawie odbył się ogólnopolski finał turnieju tenisa stołowego "Mini Olimpic Games". Po wygraniu eliminacji wojewódzkich i półfinałów międzywojewódzkich uczennica naszej szkoły Maja Miklaszewska zajęła I miejsce w etapie ogólnopolskim (roczników 2001 i młodszych). Rywalizacja przy tenisowym stole była bardzo wyrównana i zacięta, ale ostatecznie po pokonaniu wszystkich przeciwniczek na najwyższym stopniu stanęła Maja.
Następnego dnia tj. w niedzielę 09 czerwca, również w Warszawie, odbył się ogólnopolski turniej tenisa stołowego o puchar Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Maja potwierdziła w nim swoje olbrzymie umiejętności zajmując II miejsce, ulegając tylko zawodniczce z Kolna (która dzień wcześniej zajęła III miejsce).
Trzeba tu podkreślić, że sukcesy naszej młodej zawodniczki nie byłyby możliwe bez jej niewątpliwego talentu oraz wytrwałej, systematycznej i ciężkiej pracy na codziennych treningach.
Ponownie zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie najmłodszych z terenu naszej gminy na treningi tenisa stołowego do naszej szkoły.

Gratulujemy zawodniczce i oczywiście jej trenerowi p. Witoldowi Miklaszewskiemu!!!


II Turniej Gry w warcaby


27 kwietnia 2013 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w II Międzyszkolnym Turnieju Gry w warcaby o Puchar Wójta Gminy Suchy Dąb. Turniej odbył się w Zespole Szkół w Suchym Dębie. Gra w warcaby wymaga logicznego myślenia, skupienia i koncentracji. Niektóre pojedynki były zacięte i emocjonujące. Zawodnicy pokazali spore umiejętności. Turniej był także świetną okazją do integracji uczniów. Wśród reprezentantów naszej szkoły najwyższe miejsce (trzecie) zajęła Agnieszka Jurczyk. Ponadto w turnieju wzięli udział: Kacper Robaczewski, Kamil Jucha, Adrian Zelmanowski, Wioletta Sztejner, Andżelika Lewandowska, Łukasz Sikora, Damian Jurczyk, Piotr Robaczewski i Maciej Przytuła. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.


Sukces w konkursie plastycznym


Miło nam poinformować, że nasze uczennice zdobyły wysokie miejsca w eliminacjach powiatowych ogólnopolskiego konkursu plastycznego pod hasłem "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu".  

W grupie I (uczniowie klas I-III szkoły podstawowej):


  • II miejsce otrzymała Michalina Smolik

  • III miejsce otrzymała  Kinga Kot


W grupie II (uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej):

  • II miejsce otrzymała Kamila Kmiecik.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.


Nagroda dla Jakuba Krefty


Dnia 25 kwietnia 2013 r. w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim odbyła się  uroczystość wręczenia nagród laureatom  powiatowego konkursu plastycznego "Szczęśliwy dom, szczęśliwa rodzina", organizowanym przez Starostwo Powiatowe, Powiatową i  Miejską Bibliotekę Publiczną w Pruszczu Gdańskim oraz Szkołę Podstawową w Kłodawie. Konkurs był okazją do przedstawienia szczęśliwej rodziny bez uzależnień, nałogów, gdzie panuje radość, zrozumienie i więź między dziećmi i rodzicami. Wzięli w nim również udział uczniowie klasy III naszej szkoły, którzy swoje prace wykonali pod kierunkiem pani Sylwii Lodańskiej.  Wśród bardzo wielu prac z całego powiatu, to właśnie rysunek Jakuba Krefty  został doceniony przez jury konkursowe.  Praca Jakuba zajęła II miejsce w powiecie.  GRATULUJEMY!!!


Wyróżnienie dla Kamili Kmiecik


Uczennica klasy V  Kamila Kmiecik zdobyła wyróżnienie w X edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego " Powiatowa Kartka Świąteczna" - część druga "Kartka Wielkanocna". W dniu 4.04.2013 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim otrzymała z rąk Starosty Gdańskiego pamiątkowy dyplom i nagrody rzeczowe.
Gratulujemy Kamili i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu uzdolnień plastycznych.


Sukces w Konkursie Wiedzy Pożarniczej - 22.03.2013 r.

Uczennica klasy V - Karolina Rzepecka zajęła II miejsce w eliminacjach powiatowych XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" w I grupie wiekowej - szkoły podstawowe. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Pruszczu Gdańskim z udziałem Prezesa Zarządu Powiatowego OSP Bogdana Dombrowskiego oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej. Pytania konkursowe były dość trudne i podchwytliwe. Karolina została przygotowana do konkursu przez emerytowaną nauczycielkę naszej szkoły - panią Dorotę Matusz. Gratulujemy sukcesu!


Po raz kolejny sukces w konkursie plastycznym "Powiatowa Kartka Świąteczna".


W dniu 7 lutego 2013 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim odbyło się uroczyste podsumowanie X edycji konkursu - "Kartka Bożonarodzeniowa". Z wielkim zadowoleniem przyjęliśmy informację o zdobyciu wyróżnienia przez naszą uczennicę Andżelikę Lewandowską. Zwycięzcom konkursu nagrody wręczył Starosta Gdański Cezary Bieniasz - Krzywiec, który podziękował uczestnikom za udział w konkursie.
Gratulujemy Andżelice i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom z naszej szkoły biorącym udział w eliminacjach do części drugiej  - "Kartka Wielkanocna".


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce


W środę 23.01.2013 r. w Zespole Szkół w Rotmance odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce chłopców. Do rywalizacji stanęło 7 zespołów.
Reprezentanci naszej szkoły: Seweryn Stawicki, Damian Kiełpin, Daniel Joffers, Paweł Łagowski, Kacper Robaczewski, Kacper Ziewiec, Adam Kaźmierski, Mateusz Kajzer, Damian Jurczyk, zajęli bardzo dobre III miejsce.
Chłopcy przegrali tylko pierwszy mecz, byli bardzo spięci i zdenerwowani, ale z każdą następną piłką grali coraz lepiej. W meczu o III miejsce pokonali 2:0 drużynę z Pszczółek.


Gratulujemy!


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym


W środę 21 listopada 2012 r. w Szkole Podstawowej w Sobowidzu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.
Nasi chłopcy (Kacper Robaczewski, Seweryn Stawicki, Piotr Robaczewski) rywalizowali z siedmioma bardzo silnymi drużynami. Po ciężkiej i wyczerpującej walce przy tenisowym stole, zajęli bardzo dobre II miejsce, przegrywając w finale z zespołem z Kolbud.
Do rozgrywek dziewcząt stanęło sześć zespołów. W finale rozgrywek reprezentantki naszej szkoły (Kinga Kot, Julia Urban, Maja Miklaszewska) po wyrównanym i zaciętym meczu, uległy 2:3 koleżankom ze szkoły z Sobowidza.

Gratulujemy!


XII Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w tenisie stołowym


W  niedzielę  18  listopada  2012  r.  w  naszej  szkole  odbyły się XII Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w tenisie stołowym. Zawody,  w których  wzięło  udział  60 zawodników i zawodniczek przebiegały w sportowej atmosferze.
Turniej  stał  na  wysokim  poziomie,  a  kilkanaście  pojedynków  było  zaciętych  i  emocjonujących.
Z bardzo dobrej strony w swoich kategoriach wiekowych pokazali się uczniowie naszej szkoły:
Piotr Robaczewski - V miejsce,
Julia Urban III - miejsce,
Kacper Robaczewski - I miejsce,
Maja Miklaszewska I miejsce,
Kinga Kot - I miejsce.

Gratulujemy i zapraszamy na treningi.


Sukces naszych hokeistów


W czwartek 25.10.2012 r. w Zespole Szkół w Suchym Dębie odbył się powiatowy turniej szkół podstawowych w unihokeju. W zawodach uczestniczyło siedem zespołów z powiatu gdańskiego. Drużyna z naszej szkoły (Kacper Ziewiec, Kacper Robaczewski, Seweryn Stawicki, Adam Kaźmierski, Damian Kiełpin, Damian Jurczyk, Daniel Joffers, Paweł Łagowski) po zwycięstwach grupowych w finale pokonała 2:0 drużynę z Sobowidza. W całym turnieju nasza drużyna zdobyła najwięcej - 14 bramek.

GRATULUJEMY!!!


Wyniki konkursów pozaszkolnych w roku szkolnym 2011/2012


Sukcesy i osiągnięcia plastyczne


LP.

KONKURS

NAGRODA

NAGRODZENI UCZNIOWIE

OPIEKUN

1

Konkurs plastyczny
" Powiatowa kartka œwi¹teczna",           
I czêœæ-kartka bo¿onarodzeniowa,
etap powiatowy

Konkurs plastyczny
" Powiatowa kartka œwi¹teczna",         
II czêœæ-kartka wielkanocna,

etap powiatowy

Wyró¿nienie
Wyró¿nienie

Wojciech Lewandowski - kl. VI
Julita Puzdrowska - kl. VI

M.Mi³osz
D.Haydasz

2

Konkurs plastyczny
"20 lat Pañstwowej Stra¿y Po¿arnej-jak nas widz¹, tak nas maluj¹",
etap gminny

II miejsce
III miejsce

I miejsce
III miejsce

Jakub Krefta - kl. II
Kinga Kot - kl. II

Maja Miklaszewska - kl. IV
Karolina Chojnacka - kl. IV

S. Lodañska
S. Lodañska

M. Mi³osz
M. Mi³osz

3

Konkurs plastyczny
"Zagro¿enia wypadkowe  w indywidualnych gospodarstwach rolnych", etap gminny

Wyró¿nienie - prace wybrane do kolejnego powiatowego etapu konkursu

Mateusz Gandera - kl. II
Aleksander Buka³a - kl. II
Zofia KaŸmierska - kl. II

Wojciech Lewandowski - kl. VI

S. LodañskaM. Mi³osz

4

XI Powiatowy Konkurs
"¯u³awy Gdañskie - Nasza Ma³a Ojczyzna", etap powiatowy
 

  

Konkurs plastyczny "przypinka"-
wyró¿nienie

Konkurs plastyczny
"Ogród moich marzeñ"-
wyró¿nienie

Wiktoria Zapadka - kl. VIKamila Kmiecik - kl. IV

G.M³yñskaM. MiłoszSukcesy i osiągnięcia sportowe


LP.

NAZWA ZAWODÓW/DYSCYPLINA

MIEJSCE

POZIONM

REPREZENTANCI SZKO£Y

1

Gminne  Igrzyska M³odzie¿y Szkolnej             w unihokeju ch³opców      

II

GMINNE

Patryk Kamiñski,
Damian Jurczyk,
Kacper Ziewiec,
Filip Send³ak,
Jakub Chynek,
Krystian Mazepa,
Sebastian Tylak,
Damian Kie³pin,
Artur Ziarkowski

2

Powiatowe  Igrzyska M³odzie¿y Szkolnej              w tenisie sto³owym ch³opców
  

III

POWIATOWE

Filip Send³ak,
Kacper Robaczewski,
Kacper Bielewicz

3

Powiatowe  Igrzyska M³odzie¿y Szkolnej         w tenisie sto³owym dziewcz¹t

II

POWIATOWE

Maja Miklaszewska,
Julianna Urban,
Zosia KaŸmierska

4

Gminne  Igrzyska M³odzie¿y Szkolnej             w siatkówce ch³opców

 I

GMINNE

Patryk Kamiñski,
Damian Jurczyk,
Mateusz Kajzer,
Filip Send³ak,
Jakub Chynek,
Krystian Mazepa,
Sebastian Tylak,
Damian Kie³pin,
Artur Ziarkowski,
Kacper Robaczewski

5

Gminne  Igrzyska M³odzie¿y Szkolnej              w siatkówce dziewcz¹t

I

GMINNE

Angelika Bielewicz,
Weronika Stehr,
Wiktoria Zapadka,
Monika Bielewicz,
Maja Miklaszewska,
Julia Urban,
Sandra Laskowska,
Julia Chojnacka,
Wioletta Sztejner

6

Powiatowe  Igrzyska M³odzie¿y Szkolnej
w siatkówce ch³opców

II

POWIATOWE

Patryk Kamiñski,
Damian Jurczyk,
Mateusz Kajzer,
Filip Send³ak,
Jakub Chynek,
Krystian Mazepa,
Sebastian Tylak,
Damian Kie³pin,
Artur Ziarkowski,
Kacper Robaczewski

7

Powiatowe  Igrzyska M³odzie¿y Szkolnej           w siatkówce dziewcz¹t   

III

POWIATOWE

Angelika Bielewicz,
Weronika Stehr,
Wiktoria Zapadka,
Monika Bielewicz,
Natalia Chynek,
Maja Miklaszewska,
Julia Urban,
Sandra Laskowska,
Julia Chojnacka,
Wioletta Sztejner

8

Gminne  Igrzyska M³odzie¿y Szkolnej           w mini pi³ce no¿nej   

II

 GMINNE

Patryk Kamiñski,        
Damian Jurczyk,
Filip Send³ak,                    
Jakub Chynek,            

Krystian Mazepa,
Damian Kie³pin,            
Kacper Robaczewski

9

Wojewódzki VI Memoria³ Andrzeja Grubby szkó³ podstawowych     

II

WOJEWÓDZKIE

Filip Send³ak,
Jakub Chynek,
Maja Miklaszewska,
Kacper Robaczewski

10

Ogólnopolski  VI Memoria³ Andrzeja Grubby szkó³ podstawowych

VII

OGÓLNOPOLSKIE

Filip Send³ak,
Jakub Chynek,
Maja Miklaszewska,
Kacper Robaczewski

11

Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych m³odzików

V

OGÓLNOPOLSKIE

Filip Send³ak - w dru¿ynie

12

Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych ¿aczek

II

OGÓLNOPOLSKIE

Maja Miklaszewska - w dru¿ynie

13

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - ¿aczek

I

WOJEWÓDZKIE

Maja Miklaszewska

14

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - m³odziczek

I

WOJEWÓDZKIE

Maja Miklaszewska

15

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - kadetek

I

WOJEWÓDZKIE

Maja Miklaszewska

16

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - m³odzików

I

WOJEWÓDZKIE

Filip Send³ak - w grze deblowej

17

Mistrzostwa Polski M³odziczek

V

OGÓLNOPOLSKIE

Maja Miklaszewska

18

Ogólnopolski Turniej ¯aczek

VII

OGÓLNOPOLSKIE

Maja Miklaszewska

19

Mistrzostwa Powiatu Gdañskiego - tenis sto³owy

II

POWIATOWE

Julianna Urban

20

Mistrzostwa Powiatu Gdañskiego - tenis sto³owy

II

POWIATOWE

Filip Send³ak

21

Mistrzostwa Powiatu Gdañskiego - tenis sto³owy

I

POWIATOWE

Maja Miklaszewska

Wyniki konkursów pozaszkolnych w roku szkolnym 2010/2011


LP.

KONKURS

NAGRODA

NAGRODZENI UCZNIOWIE

OPIEKUN

1

Powiatowe Igrzyska M³odzie¿y Szkolnej
w tenisie sto³owym ch³opców

III miejsceII miejsce

Zespo³owo:
Kacper Bielewicz,
Filip Send³ak,
Artur Ziarkowski
Zespo³owo:
Julia Urban,
Maja Miklaszewska

Witold Miklaszewski

2

Mistrzostwa Powiatu Gdañskiego w tenisie sto³owym       

I miejsce
II miejsce

II miejsce

Maja Miklaszewska
Filip Send³ak
Julia Urban

Witold Miklaszewski

3

Mistrzostwach   Polski   ¯aków Turnieju
o Puchar  Przegl¹du Sportowego i Polskiego Zwi¹zku Tenisa Sto³owego  

X miejsce  

Maja Miklaszewska  

Witold Miklaszewski

4

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "PowódŸ, po¿ar, dniem czy noc¹ - stra¿ przychodzi Ci z pomoc¹"   
  

W etapie gminnym:
I grupa
II miejsce
V miejsce
II grupa
I miejsce
III miejsce
IV miejsce
V miejsce

W etapie powiatowym:
wyró¿nienie   Monika Kuzimska

Jakub Krefta

Julita Puzdrowska
Julia Chojnacka
Agnieszka Jurczyk
Pawe³ Jurczyk


Julita Puzdrowska

Magdalena Mi³osz,
Sylwia Lodañska,
Karolina Szoska,
Maria Kryczyk

5

II Miêdzyszkolny Gminny Konkurs Ortograficzny kl. IV-VI   

I miejsce  

Klaudia Tokarska   

Katarzyna Piankowska

6

Powiatowy Konkurs Plastyczny
,,Unia Europejska moich marzeñ"    

I miejsce
wyró¿nienie   

Julia Chojnacka
Kinga Kot

Maria Kryczyk,
Sylwia Lodañska

7

Powiatowa karta œwi¹teczna:

- bo¿onarodzeniowa
- wielkanocna   

wyró¿nienie   


Wojciech Lewandowski

Wiktoria Zapadka  

Danuta Haydasz

8

Miêdzyszkolny konkurs znajomoœci jêzyka angielskiego     

III miejsce

Klaudia Tokarska  

Aleksandra Pomianowska

9

X Powiatowy Konkurs "¯u³awy Gdañskie - moja Ma³a Ojczyzna" w Cedrach Wielkich     

Wyró¿nienie
Wyró¿nienie
III miejsce

Dru¿ynowo:
wyró¿nienie

Maja Miklaszewska
Kinga Kmiecik
Patrycja Szweda

Julita Puzdrowska
Angelika Bielewicz
Marcela Szkatu³a  

Magdalena Mi³osz,
Sylwia Lodañska,
Gabriela  M³yñska,
Katarzyna Pianowska,
Marcin Flizikowski

10

Dru¿ynowy  turniej  tenisa sto³owego pod nazw¹ "V Memoria³ Andrzeja Grubby"     

Dru¿ynowo:
VII miejsce

Filip Send³ak,
Maja Miklaszewska,
Kacper  Bielewicz,   

Witold Miklaszewski

11

XII Powiatowy Konkurs Recytatorski
im. Zygmunta Bukowskiego        

Wyró¿nienie

Maciej Skobieœ

Katarzyna Piankowska

12

II Powiatowy Konkurs Matematyczny
w Pruszczu Gdañskim      

II miejsce  

Klaudia Tokarska

Danuta Haydasz

Szkoła Podstawowa w Koźlinach, Koźliny 50, 83 - 022 Suchy Dąb, tel./fax 692 70 88, e-mail spkozliny@op.pl
Wróć do spisu treści