Zerówka - Szkoła Podstawowa w Koźlinach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur ad elit.
Morbi tincidunt libero ac ante accumsan.
Przejdź do treści

Menu główne:

Zerówka


Klasowe spotkanie opłatkowe


W piątek 22 grudnia 2018 r. w naszej sali odbyło się klasowe spotkanie opłatkowe. Uroczystą atmosferę dzieci odczuwały od samego rana. Spotkanie rozpoczęło się przygotowaniem przez dzieci sali, stołów i poczęstunku. Przy dźwiękach pięknych kolęd wszyscy podzielili się opłatkiem i zasiedli do symbolicznego poczęstunku zakupionego przez naszych kochanych Rodziców. Po spotkaniu opłatkowym cała grupa udała się do sali gimnastycznej na szkolne Jasełka.

Wyjazd do sali zabaw „Honolulu” w Tczewie

W piątek 7 grudnia 2018 r. wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych pojechały do  sali zabaw „Honolulu” w Tczewie. Wyjazd był wspaniałym prezentem od Mikołaja, który czekał na dzieci na miejscu, wraz z mnóstwem cudownych zabaw i atrakcji.

Mikołajki

W czwartek 6 grudnia 2018 r. przedszkolaki już od samego rana nasłuchiwały dzwonka  Mikołaja. Pomimo braku śniegu Mikołajowi udało się dotrzeć do naszej szkoły. Na tę wizytę dzieci czekały wyjątkowo niecierpliwie. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek, które specjalnie dla niego zawczasu przygotowały. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze, a na koniec grzeczne przedszkolaki otrzymały kalendarze adwentowe i zaproszenie na mikołajkową zabawę do sali zabaw „Honolulu” w Tczewie.

Wyjazd do kina na film pt. „Kacper i Emma w teatrze”


We wtorek 13 listopada 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego „0” wybrały się do Kina Helios w Tczewie na film pt. „Kacper i Emma w teatrze”. Przed seansem dzieci uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez animatora, który poprzez zabawę i konkursy wprowadził małych widzów w tematykę filmu. Bohaterowie filmu odkryli przed widzami tajniki pracy w teatrze i zachęcili dzieci do rozwijania swoich pasji.


Szkoła Podstawowa w Koźlinach, Koźliny 50, 83 - 022 Suchy Dąb, tel./fax 692 70 88, e-mail spkozliny@op.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego